BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Aktualitet

Tirana nesër pa drita, këto janë zonat dhe oraret që do kenë kufizime

Tirana nesër pa drita, këto janë zonat dhe oraret që do

OSHEE njofton se për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina në kryeqytet, në datën 15 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë.

Zonat dhe oraret si më poshtë:

09:00-12:00
Pjesërisht rruga “Llukë Kacaj”, “Rruga e Dibrës”,

12:10-15:00
Pjesërisht rruga “Dervish Hekali”, rruga “Hile Mosi”

09:00-15:00
Pjesërisht rruga “Misto Mame”

10:00-14:00
Pjesërisht zona e Rinasit, Nikël

10:00-14:00
Pjesërisht: Bërxullë, Rinas, Tapizë

09:00-13:00
Pjesërisht “Rruga e Dibrës” pranë Medresesë

Më të lexuarat