BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

“Tirana një qytet fantazëm”/ Revoltohet Artan Hoxha, publikon pamjet dhe tregon çfarë ndodhi dje në kryeqytetin e Shqipërisë

“Tirana një qytet fantazëm”/ Revoltohet Artan Hoxha,

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për masat që u morën në Tiranë në kuadër të finales se Conference League.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hoxha shkruan se dje Tirana u shndërrua në një qytet fantazmë sepse banorëve të kryeqytetit iu ndalua festa, ndërsa në rrugë kishte vetëm grupe policësh dhe tifozë italianë apo holandezë.

“Nje finale europiane ne futboll, separi, eshte feste per banoret dhe qytetin qe mirepret ndeshjen.

Pastaj eshte feste per tifozet e dy skuadrave qe kane dale ne finale.

Ne Tirane ndodhi e kunderta.

Banoreve dhe qytetit qe mirepret finalen ju mohua nje gje e tille. U ndalua qarkullimi, u ndaluan hyrjet ne Tirane te shqiptareve nga qytetet apo nga trevat shqiptare ne vendet fqinje. Banoreve te Tiranes ju kerkua ta benin dite pushimi dhe te lehtesonin levizjen neper qytet te tifozeve miq.

Prandaj, sot Tirana, i ngjante nje qyteti fantazem, sepse banoreve te kryeqytetit ju ndalua festa, ndersa neper rruge kishte vetem grupe policesh dhe tifoze italiane apo hollandeze…”, shkruan Hoxha.