BREAKING NEWS

Paralajmëroi publikimin e fakteve të reja për grushtin e shtetit, Meta ‘godet’ Kuvendin dhe fut në lojë edhe SOROS-in: Mashtrime skandaloze...

Paralajmëroi publikimin e fakteve të reja për grushtin e shtetit,
x

Aktualitet

Foto/ Tirana vishet me ngjyrat e dashurisë, Bashkia mbush sheshin “Skënderbej” me instalacione këtë “Shën Valentin”

Foto/ Tirana vishet me ngjyrat e dashurisë, Bashkia mbush sheshin

Edhe ky Shën Valentin e gjen Tiranën me një dekor të veçantë. Bashkia e Tiranës, ashtu si edhe vitet e kaluara, ka menduar që të mundësojë një dekor romantik për të gjithë të dashuruarit, të cilët dëshirojnë që të memorizojnë në foto këtë ditë të veçantë.

Foto/ Tirana vishet me ngjyrat e dashurisë, Bashkia mbush sheshin

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj përcjell foto të disa prej instalacioneve të vendosura në kryeqytet, duke i uruar të gjithëve sa më shumë dashuri.

Foto/ Tirana vishet me ngjyrat e dashurisë, Bashkia mbush sheshin

“Tirana LVE vibes! Gëzuar Shën Valentinin dhe sa më shumë dashuri në zemrat tuaja! ”, shkruan kryebashkiaku Veliaj.

Përgjatë kësaj fundjave, sheshi “Skënderbej” fton në hapësirën e tij të gjithë qytetarët apo vizitorët e Tiranës, që të mund të shkrepin fotot sa më të bukura pranë instalacioneve të vendosura aty.

Foto/ Tirana vishet me ngjyrat e dashurisë, Bashkia mbush sheshin

Foto/ Tirana vishet me ngjyrat e dashurisë, Bashkia mbush sheshin