Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tiranë/ Apartamenti përfshihet nga flakët, një person vdes brenda

Postuar: 25/09/2018 - 08:21

Një person ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ku një apartament është përfshirë nga zjarri në rrethana që ende presin të sqarohen.

Raportohet se një person invalid ka humbur jetën.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 22:41

Gazetari Robert Goro deklaroi se lista e publikuar në mediat shqiptare nuk është raportuar nga mediat greke dhe nuk gjendet në gazetën greke që është përmendur nga mediat shqiptare.

Postuar: 23/10/2018 - 22:23

Debate të forta dhe tensione kanë shoqëruar garën për zgjedhje të kryetarëve të grupseksioneve në

Postuar: 23/10/2018 - 22:17

Përveç ish-deputetit të Partisë Socialiste, Arben Ndoka, në pranga për akuzën e tjetërsimit të pr

Postuar: 23/10/2018 - 22:15

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Postuar: 23/10/2018 - 22:12

Në emisionin e sotëm ‘Dritare’ në News24, u diskutua për arrestimet e bëra së fundmi

Postuar: 23/10/2018 - 21:45

Gazetarja Klodiana Lala ka pohuar se ka dyshime që Admir Hoxha, ideatori i laboratorit të drogës

Postuar: 23/10/2018 - 21:37

Gazetarja Klodiana Lala u ndal mbrëmjen e sotme te dosja ku thuhet se kryebashkiaku Vangjush Dako