Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tiranë, gjendet i vdekur në makinë 38-vjeçari

Postuar: 09/10/2019 - 17:14

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij.

Burime zyrtare policore bëjnë me dije se trupi i pajetë është gjetur rreth orës 16:00 në rrugën  “Mustafa Matohiti”, ndërsa viktima është identifikuar se është shtetasi  me inciale R. B.,38 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se i riu ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

“Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune,apo dëmtime të tjera.  Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit  kardiak”,- informon policia.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/10/2019 - 23:14

Përfshihet në flakë një automjet. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, pranë fshatit Ibë, ndërsa nuk ka ende detaje.

Postuar: 13/10/2019 - 21:40

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, më 14 tetor (e hënë),

Postuar: 13/10/2019 - 21:23

Ish-drejtuesi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj do të përballet të hënën më 14

Postuar: 13/10/2019 - 20:14

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu së bashku me disa protestues janë shoqëruar në Policinë e Tira

Postuar: 13/10/2019 - 20:01

Pas përfundimit të protestës në Astir, policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin e PD-së K

Postuar: 13/10/2019 - 19:29

Sapo ka përfunduar protesta e banorëve të Unazës së Re, ku në mbështetje të tyre ishin prezent dh

Postuar: 13/10/2019 - 18:41

Mbrëmjen e sotme ka mbërritur në zonën e Unazës së re ku po zhvillohet protesta, edhe kreu i Part