Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tiranë/ Gruaja i largohet nga banesa, bashkëshorti denoncon humbjen e saj pas dy muajve

Postuar: 21/09/2018 - 22:07

Një grua është larguar nga shtëpia e saj në Tiranë, por çudia e saj ka të bëjë me faktin, se denoncimi nga bashkëshorti, është bërë pas dy muajsh.

Nga ana e saj, Polica e Tiranës, bën të ditur se po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Komisariati i Policisë Nr. 3

Më datë 20. 09. 2018, shtetasi L. B., vjeç 21, banues në Tiranë, kallëzon se, para 2 muajve i është larguar nga banesa bashkëshortja, shtetësia A. B., (H.), vjeçe 20, banues në Tiranë. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 22:17

Përveç ish-deputetit të Partisë Socialiste, Arben Ndoka, në pranga për akuzën e tjetërsimit të pronave është vënë edhe vëllai dhe motra e tij.

Postuar: 23/10/2018 - 22:15

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Postuar: 23/10/2018 - 22:12

Në emisionin e sotëm ‘Dritare’ në News24, u diskutua për arrestimet e bëra së fundmi

Postuar: 23/10/2018 - 21:45

Gazetarja Klodiana Lala ka pohuar se ka dyshime që Admir Hoxha, ideatori i laboratorit të drogës

Postuar: 23/10/2018 - 21:37

Gazetarja Klodiana Lala u ndal mbrëmjen e sotme te dosja ku thuhet se kryebashkiaku Vangjush Dako

Postuar: 23/10/2018 - 21:35

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në ‘Provokacija’ tha se sado që të goditet një grup krim

Postuar: 23/10/2018 - 20:58

Lidhur me laboratorin e heroinës në Has, gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja.