BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

Tjetër dorëheqje në Shkodër/ Largohet drejtori rajonal i Fondit të detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor, zbardhet emri që do e zëvendësojë

Tjetër dorëheqje në Shkodër/ Largohet drejtori rajonal i

Markens Shllaku nuk do të jetë më drejtor rajonal i Fondit i detyrueshëm i Kujdesit Shëndetësor. Sipas informacioneve të siguruara, Shllaku ka dhënë dorëheqjen nga posti dhe vendin e tij pritet ta zë Aldo Gjoka.

Dorëheqja e Shllakut vjen në të njëjtën ditë, kur bashkë me kolegët Maranaj Marku, Julian Kraja dhe farmacistin Erion Metushi, promovuan librin e tyre “Përmbledhje e protokolleve të përdorimit të barnave”. Shllaku pritet që pas dorëheqjes të emërohet në një pozicion tjetër në shëndetësi.

Vlen të përmendet, se në qytetin e Shkodrës kohët e fundit ka pasur disa lëvizje dhe dorëheqje drejtorësh dhe kjo e Shllakut ishte e radhës.