BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

Tjetër lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra

Tjetër lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra

Një tjetër lëkundje toke është regjistruar në vend.Por, asgjë për tu shqetësuar, pasi magnituda ka qenë 2.5.

Epiqendra ka qenë në Lushnje dhe thellësia 25 km.

Prej disa ditësh tashmë në vend regjistrohen lëkundje të tilla të tokës.

Tjetër lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra