BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Aktualitet

Tjetër ngjarje tronditëse/ 35-vjeçari shqiptar i infektuar me covid-19 ndërmerr aktin ekstrem, zbardhet arsyeja e rëndë që e çoi në vetëvrasje

Tjetër ngjarje tronditëse/ 35-vjeçari shqiptar i infektuar me

Covid-19 ka shkaktuar një tjetër ngjarje të rëndë në Greqi. Bëhet me dije se një shqiptar 35-vjeç ka ndërmarrë aktin ekstrem ditën e sotme duke vrarë veten.

Mediat greke jepain lajmin e trishtë se 35-vjeçari ishte me covid-19 dhe është gjetur i vetëvarur nga familjarët e tij.

Dyshohet se 35-vjeçari ka marrë këtë akt ekstrem pasi ndihej keq se ishte ai që kishte çuar virusin në “shtëpi” dhe që ishin infektuar edhe të tjerët.

Mësohet se shqiptari është babai i një vajze të vogë dhe jetonte në fshatin e Komunës së Dirfion Messapia.

Më të lexuarat