BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Aktualitet

Tjetër sherr në Tiranë/ Plagose rëndë i riu, dërgohet me urgjencë tek Trauma

Tjetër sherr në Tiranë/ Plagose rëndë i riu,

Një tjetër sherr ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Raportohet se disa të rinj janë përleshur në Sauk, ku njëri prej tyre ka mbetur i plagosur. I plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës.

Të rinjtë përdorën sende të forta në sherr, duke goditur njëri-tjetrin. Nuk dihen ende motivet dhe rrethanat e sherrit dhe as emrat e të rinjve të përfshirë në sherr.