BREAKING NEWS

Nuk gjen qetësi toka/ Tërmeti 5.7 ballë godet një tjetër shtet, mbeten 7 persona të vdekur (Ja ku ishte epiqendra)

Nuk gjen qetësi toka/ Tërmeti 5.7 ballë godet një
x

Aktualitet

Tmerr dhe dhunë nga shqiptari, e rrihte bashkëjetuesen sa herë që s’ishte i kënaqur me sjelljen e saj, çfarë ndodhte në banesë, nga kontrolli me kamera deri tek...

Tmerr dhe dhunë nga shqiptari, e rrihte bashkëjetuesen sa herë

Më shumë se shtatë vjet, një grua rumune, nënë e dy fëmijëve të vegjël, u mbajt në izolim mes torturash nga bashkëjetuesi i saj, një 37-vjeçar shqiptar.

Mediat italiane shkruajne sot se shqiptari eshte vene ne arrest shtepiak per keqtrajtim dhe dhune.

Ai per arsye xhelozie, e ndaloi atë të dilte nga shtëpia dhe të kishte një jetë shoqërore, i monitoronte rrjetet sociale, telefonat, madje kishte vendosur kamera ne banese qe ta ruante edhe ne kohen qe ai nuk ishte aty.

Gruaja ka perjetuar tmerr dhe dhune, pasi ai e rrihte sa here qe nuk ishte i kenaqur me sjelljen e saj. Madje e kercenonte me nje arme qe kishte ne banese se do ta vriste.

Vetem pas sherrit te fundit, kur ai po e rrihte ne pranie te femijeve, duke e akuzuar se kishte nje te dashur dhe me pas duke dhunuar edhe nje nga femijet, gruaja beri denoncimin ne polici.