Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tmerr dhe dhunë nga shqiptari, e rrihte bashkëjetuesen sa herë që s’ishte i kënaqur me sjelljen e saj, çfarë ndodhte në banesë, nga kontrolli me kamera deri tek...

Postuar: 17/08/2019 - 13:07

Më shumë se shtatë vjet, një grua rumune, nënë e dy fëmijëve të vegjël, u mbajt në izolim mes torturash nga bashkëjetuesi i saj, një 37-vjeçar shqiptar.

Mediat italiane shkruajne sot se shqiptari eshte vene ne arrest shtepiak per keqtrajtim dhe dhune.

Ai per arsye xhelozie, e ndaloi atë të dilte nga shtëpia dhe të kishte një jetë shoqërore, i monitoronte rrjetet sociale, telefonat, madje kishte vendosur kamera ne banese qe ta ruante edhe ne kohen qe ai nuk ishte aty.

Gruaja ka perjetuar tmerr dhe dhune, pasi ai e rrihte sa here qe nuk ishte i kenaqur me sjelljen e saj. Madje e kercenonte me nje arme qe kishte ne banese se do ta vriste.

Vetem pas sherrit te fundit, kur ai po e rrihte ne pranie te femijeve, duke e akuzuar se kishte nje te dashur dhe me pas duke dhunuar edhe nje nga femijet, gruaja beri denoncimin ne polici.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 23:46

Gazetari Artan Hoxha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar për takimin që ka patur me menaxherin e njohur Shameti dhe me presidentin e Skënderbeut, Ardian Takaj.

Postuar: 20/09/2019 - 23:12

 Mirald Metallari 22-vjeçari, që vrau nënën dhe babanë e tij rreth një vit e gjysmë më parë

Postuar: 20/09/2019 - 23:02

 Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pasi motoçikleta me të cilë

Postuar: 20/09/2019 - 22:37

Pas shtrimit të fushës, sot në mbrëmje është testuar edhe ndriçimi në stadiumin “Arena Ko

Postuar: 20/09/2019 - 22:28

Gazetari, Basir Çollaku tregoi sesi nisi rrënimi i dosjes "Tahiri" dhe që u finalizua m

Postuar: 20/09/2019 - 22:27

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka falenderuar të gjithë specialistët e UKT që brenda një kohe r

Postuar: 20/09/2019 - 21:30

Gazetari, Basir Çollaku, thotë se shpërdorimi i detyrës nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahi