Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tmerri i fëmijës në Shkodër, qëndroi 6 orë me prindërit e vrarë brenda në makinë

Postuar: 16/07/2018 - 20:43

Vogëlushi i Silvi Ndocit dhe Boran Bërcamës, qëndroi në prehrin e nënës së pajetë për afro gjashtë orë, pasi dy të ndjerët u qëlluan me armë zjarri brenda automjetit ku ndodheshin.

Hetimi i policisë dhe prokurorisë lokale në Shkodër, evidenton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01.00 të natës duke gdhirë dita e djeshme.

Rreth orës 06.40, është bërë zbulimi i ngjarjes makabër.

Personat që u afruan te makina u përballën me skenën e tmerrshme të djalit një vjeç e gjysmë i cili qëndronte në prehrin e gjakosur të së ëmës e cila ndodhej përbri babait të foshnjes.

Fëmija është nxjerrë shëndoshë e mirë nga makina, por prindërit e tij kishin vdekur afro gjashtë orë më herët, kur edhe mendohet të jenë qëlluar me breshëri arme automatike me silenciator.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2018 - 21:50

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Paraprakisht thuhet se ngjarja ka ndodhur në lagjen "24 Maji" të qytetit dhe dyshohet për një të plagosur.

Postuar: 19/10/2018 - 21:45

Gazetari Artan Hoxha treguar detaje në lidhje me operacion e zhvilluar në Has.

Postuar: 19/10/2018 - 21:15

I  ftuar në emisionin “Zonë e lirë”, kryeministri Edi Rama ka treguar një histor

Postuar: 19/10/2018 - 21:07

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë në studion e emisionit “Jav

Postuar: 19/10/2018 - 20:41

Gjatë emisionit “Stop” në Tv Klan është treguar se një vajzë 6-vjeçare është regjistr

Postuar: 19/10/2018 - 20:09

Një nga 5 personat e arrestuar në operacionin në Has, ku u zbulua një laborator i përpunimit të d

Postuar: 19/10/2018 - 19:45

Vetëm 3 javë pasi kishte ardhur në jetë, nga pakujdesia e infermieres e cila i bëri një injeksion