BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Aktualitet

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në vendin tonë pak pas mesnate.

Tërmeti me magnitudë 4.6 janë rreth orës 01:25 minuta është ndjerë në Elbasan, Lushnje, Tiranë, Fier dhe Durrës.

Vetëm 3 minuta para tij, në 01:22 pati lëkundje sizmike me magnitudë 3.1 të shkallës Rihter

Sipas EMSC, tërmeti ishte me epiqendër 13 km në veri të Lushnjes dhe me thellësi 2 kilometër.

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin

Më të lexuarat