BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA i jep shuplakë të fortë Metës, 2 marsin e cilëson tubim politik dhe u kërkon amerikanëve të qëndrojnë larg, alarmohet presidenti

Ambasada e SHBA i jep shuplakë të fortë Metës, 2 marsin e
x

Aktualitet

Tragjedi në Bulqizë/ Nëna me 2 fëmijët ndërron jetë nga rrjedhja e gazit, fëmija tjetër në gjendje të rëndë