BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Aktualitet

Tragjike/ 41-vjeçari i futet ish-gruas shqiptare në dhomën e gjumit, tenton ta mbys me duar. Zbardhet skema e rëndë

Tragjike/ 41-vjeçari i futet ish-gruas shqiptare në dhomën e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Heraklion të Kretës, Greqi. Një grua 34-vjeçare nga Shqipëria, e cila po flinte në dhomën e saj të gjumit, në shtëpinë e saj në zonën e Mastabës, tmerrua kur pa ish-burrin e saj në dhomë.

Ky i fundit ka tentuar të mbys shqiptaren, pra ish-bashkëshorten.

Burri 41-vjeçar ishte futur në shtëpinë e ish-gruas duke ka thyer derën e ballkonit të shtëpisë dhe duke hyrë si hajdut në dhomën e gjumit të saj dhe më pas ka tentuar të mbys me duar ish-gruan.

41-vjeçari është arrestuar dhe do të dërgohet në prokurori, ndërsa 34-vjeçarja ka shpëtuar dhe ndodhet për mjekim në spital.

Më të lexuarat