BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Aktualitet

Tragjike/ Arsimi në zi, ndahet nga jeta para kohe mësuesi, kolegët bëjnë homazhe (Emri)

Tragjike/ Arsimi në zi, ndahet nga jeta para kohe mësuesi,

Ndahet nga jeta para kohe Gafur Bistri, mësuesi i arsimit fillor në shkollën Gustav Mayer.

Në tavolinën e mësuesit veteran, krahas librave të klasës ku jepte mësim, ishte vendosur këtë enjte dhe një buqetë me lule, homazh nga kolegët.

59 vjeçari humbi jetën pas një komplikacioni shëndetësor disa ditor.

Tragjike/ Arsimi në zi, ndahet nga jeta para kohe mësuesi,

Gafur Bistri, me origjinë nga Gjirokastra, ka dhënë mësim në disa shkolla në Kryeqytet. Dita e fundit kur e bëri diçka të tillë ishte e hëna e 21 nëntorit.

Tragjike/ Arsimi në zi, ndahet nga jeta para kohe mësuesi,