BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Aktualitet

Tragjike/ Bie nga lartësia teksa po rregullonte tubin e ujit, ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Tragjike/ Bie nga lartësia teksa po rregullonte tubin e ujit, ndërron

Një aksident tragjik ka ndodhur në njësinë administrative Vergo të Sarandës, ku një punonjëse është rrëzuar nga lartësia dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se viktima është Valentina Kotolloshi, nënë e dy fëmijëve. 42-vjeçarja po punonte në rregullimin e një tubi uji në fshatin Vergo kur ka rrëshkitur dhe është rrëzuar nga një lartësi rreth 20 metra.

Ajo u dërgua me urgjencë drejt spitalit të Sarandës por ndërroi jetë rrugës si pasojë e plagëve të rënda në kokë

Më të lexuarat