BREAKING NEWS

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e Angjeli, te Ulqini, Velaj e Shameti, Majko, Xhafaj e Kodheli jashtë zonës së sigurt, ja kush ikën e kush vjen

Rama spastrime në PS, përzë rreth 25 deputetë, nga Bushati e
x

Aktualitet

Tragjike! Gjendet i pajetë brenda banesës së tij burri në Durrës, policia jep detajet e para për ngjarjen

Tragjike! Gjendet i pajetë brenda banesës së tij burri në

Policia njofton se nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.Ndërkohë grupi hetimor që ndodhet në vendin e ngjarjes po vijon punën për zbardhjen e plotë të saj.

Informacion paraprak

Më datë 21.02.2021, në lagjen nr.17, Durrës, është gjetur pa shenja jete në banesë, shtetasi B. C., rreth 78 vjeç, i  cili banonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.