BREAKING NEWS

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në
x

Aktualitet

Tragjike në Kavajë/ 22-vjeçari ndërron jetë në mënyrë të mistershme, familjarët e gjejnë në tualetin e shtëpisë

Tragjike në Kavajë/ 22-vjeçari ndërron jetë në

Një ngjarje tragjike ka tronditur Kavajën, ku një 22 vjeçar me iniciale M.F është gjendur i pajetë nga familjarët e tij.

Mësohet se 22 vjeçari është gjetur i pajetë në tualetin e shtëpisë, ndërkohë që dyshimet e para lidhen me një atak në zemër.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e Durrësit për të mësuar shkaqet e vdekjes së 22- vjeçarit.

Më të lexuarat