BREAKING NEWS

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni zonat më të nxehta nga Covid-19

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni
x

Aktualitet

Tragjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i 7 i pallatit, ndërron jetë në vend 40-vjeçarja

Tragjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i 7 i pallatit, ndërron

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën “Him Kolli”, ku dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja është shënuar në orën 20:15.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.