BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Tragjike! Përfshihen në një aksident të rëndë 4 të rinj shqiptarë, humb jetën 20-vjeçari (Emri)

Tragjike! Përfshihen në një aksident të rëndë 4

Aksident tragjik në Itali, ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Brescia, Itali.

Siç shkruajnë mediat italianë, në një makinë ku po udhëtonin 4 të rinj shqiptarë, të moshës 19-20 vjeç, ka humbur drejtimin në rrethana, duke u përplasur me një pemë.

Të gjithë pasagjerët janë plagosur rëndë.

Ata janë transportuar menjëherë për të marrë ndihmën mjekësore, por një prej tyre nuk ka mundur ti mbijetojë dot plagëve të marra, duke humbur jetën ditën e sotme në spitalin e Chiari.

I riu që ka humbur jetën, i cili drejtonte edhe makinën, është identifikuar si Klajdi Hallulli.