BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

Tragjike/ Po udhëtonte me motorin e punës, përplaset për vdekje 20-vjeçari shqiptar në Athinë (EMRI)

Tragjike/ Po udhëtonte me motorin e punës, përplaset për

Një 20-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë gjatë mesnatës në Athinë të Greqisë.
Sipas informacioneve për mediat, Niko Nikolli ishte duke udhëtuar me motorin e punës me të cilin shpërndante pica. Por, është përplasur për vdekje nga një automjet.

Nikolli ishte me origjinë nga fshati Troshan i Lezhës. Prej vitesh ai jetonte në Athinë dhe punonte si motorist.