BREAKING NEWS

OFL zbret në Tiranë, dërgon formularët për dy “të fortët”, vrasje në Itali dhe shkatërrim të pronës me zjarr, kush janë bosët e shënjestruar

OFL zbret në Tiranë, dërgon formularët për dy
x

Aktualitet

Tragjike/ Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, mbeten të vdekur 3 persona, kërkohet ndihmë me helikopter nga Tirana

Tragjike/ Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, mbeten të

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën 3 persona si dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës.

Menjëherë ambulanca me stafin e spitalit të Bulqizës janë nisur drejt fshatit ndërsa kërkohet ndihmë me helikopter nga Tirana.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes tragjike dhe as identiteti i viktimave.

Pritet informacion zyrtar nga policia.