BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x
BREAKING NEWS

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë dorëheqjen sot

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë
x
BREAKING NEWS

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën” dhe sulmon Metën dhe Kryemadhin, zbulon se kush ia dha dosjen LSI-së

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën”
x
BREAKING NEWS

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e Berishës, raportet e DASH për Ramën janë denigruese

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e
x

Aktualitet

TRAGJIKE/ U aksidentuan tre ditë më parë, ndërron jetë në spital 21-vjeçari. Nëna e tij në gjendje kritike

TRAGJIKE/ U aksidentuan tre ditë më parë, ndërron jetë

Ndërron jetë 21-vjeçari nga Postriba, Suad Milani i cili u aksidentua tre ditë më parë në fshatin Hot i Ri. 

Nëna e tij, Lida Milani mësohet se ka pësuar dëmtime të rënda nga aksidenti dhe ndodhet ne gjendje kritike për jetën.

Kujtojmë që policia nuk ka bere asnjë njoftim lidhur me kete ngjarje te rende te ndodhur tre dite me pare.

Mësohet se nënë e bir kanë qenë duke udhëtuar me motor drejt Postribës ku jetonin, kur  përplasur me një automjet.

Tre ditë pasi luftoi për jetën në spital, 21 vjeçari nuk ia doli dot! Ndërsa nëna e tij ndodhet në gjendje të rëndë.

Më të lexuarat