BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Aktualitet

Tre aksidente në pak minuta/ Disa të plagosur, çifti në Lushnjë përplaset me trafikndarësen! Marrin plagë të rënda, shkak…

Tre aksidente në pak minuta/ Disa të plagosur, çifti në

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur mesditën e sotme në byypas e Lushnjës.

Në aksident janë përfshirë një çift të moshuarish Arqile dhe Olimbi Gjini 80 dhe 81-vjeç nga lagjia Kastriot në Fier të cilët udhëtonin me një mjet tip “ford fiesta” dhe janë përplasur me trafikndarësen e rrugës.

Si pasojë e aksidentit të dy bashkëshortët kanë marrë plagë të rënda ku gruaja ka marrë më tepër dhe janë transportuar në spitalin e Lushnjës për të marrë ndihmën e parë.

Sipas policisë mendohet se shkak ka qenë shpejtësia e lartë me të cilin udhëtonte i moshuari gjë që ka sjellë të humbasë kontrollin.