Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Tre “policë” qëlluan 4 herë ndaj vëllait të tij sot në Elbasan, kjo është shuma e madhe që përfitoni kush jep informacion për arrestimin e Talo Çelës!

Tre “policë” qëlluan 4 herë ndaj vëllait të

Kanë qenë tre, personat që ekzekutuan me armë zjarri Bujar Çelën mëngjesin e sotëm duke shtënë 4 herë drejt tij. Thuhet se ata kanë qenë të veshur me uniforma policie dhe kishin mirëorganizuar gjithçka duke e vëzhguar shënjestrën për disa dit

Kujtojmë se Policia e Shtetit ka vënë disa muaj më parë në dispozicion shumën 10 mijë euro për Talo Çelën, i cili është shpallur në kërkim.

Ai cilësohet nga policia si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka vënë në dispozicion edhe shumën e parave për këdo që jep informacion që do të çonte në arrestimin e tij.

Çela është shpallur në kërkim si personi që modifikoi furgonin për grabitjen e Rinasit. Po ashtu, ai dyshohet se ka kryer krimin e dyfishtë të vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia në qytetin e Durrësit.