BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Aktualitet

Tre vrasje në një muaj / Lëvizje të papritura në drejtorinë e policisë së Elbasanit

Tre vrasje në një muaj / Lëvizje të papritura në

Lëvizje në drejtorinë e policisë së Elbasanit. Ngjarjet e ditëve të fundit që kanë tronditur qytetin e Elbasanit kanë vënë në lëvizje strukturat e rendit.

Shefi i hetimit, Gjon Gecaj, është transferuar në sallën operative të drejtorisë së policisë Lezhë.

Në vendin e tij emërohet Krenar Guçe, i cili ka qenë më parë shef i sektorit antiDrogë në drejtorinë e policisë Tiranë dhe se fundmi oficer në sektorin e krimeve të rënda.