Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tri burra në shtëpinë e parukieres Marsida Qatja/ Skena që ka ndodhur në Kavajë e denjë për kinematografi, çfarë ishte pluhur i bardhë që u gjet mbi divan?

Postuar: 10/10/2019 - 13:46

Skena që shihet në ngjarjen që ka ndodhur në Kavajë, ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Dritan Haxholli është e denjë për kinematografi. Tri burra dhe një grua, u ndërprenë teksa po darkonin në shtëpinë e kësaj të fundit, nga ish-i dashuri ‘stalker’ Dritan Haxholli. Në banesën e saj, shihen kuti picash, kanaçe birrash dhe ushqim mbi tavolinë.

Një pjatë është ende e vendosur mbi tavolinë, që mund të jetë përdorur edhe si tavëll për hirin e cigares, por policia dyshon se është përdorur për të konsumuar kokainë. Në pamje shihet edhe një pluhur i bardhë mbi divan, por ende nuk dihet nëse është kokainë apo jo. Pluhuri i bardhe ne kolltuk. E gjithë kjo ‘festë’ në shtëpinë  e parukieres Marsida Qatja u ndërpre nga viktima, i cili shkoi dhe qëlloi me kallashnikov, dhe më pas gjeti vdekjen, pasi ish-polici e vrau me armën e shërbimit.

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 17:59

Dilaver Kalaja, shef objektesh në Komisariatin nr. 1 në Tiranë është arrestuar sot nga policia.

Arrestimi i tij vjen në saj të një operacion antidrogë i shtrirë në të gjithë vendin.

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.

Postuar: 22/10/2019 - 17:35

Një 32-vjeçar nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë është arrestuar sot nga policia.

Postuar: 22/10/2019 - 17:25

Vetëm pak minuta më parë Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar një video ku tregon emrat e zy

Postuar: 22/10/2019 - 16:48

Rasti i 18-vjeçarit me origjinë shqiptare ka tërhequr vëmendjen e faqes së huaj britanike, Metro

Postuar: 22/10/2019 - 16:22

Në Golem, më datë 22.10.2019, në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia  shtetasi

Postuar: 22/10/2019 - 15:50

55-vjeçari Lazër Arraj kishte shkuar në fshat, për të mbledhur ushqimet e dimrit, por është qëllu