BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Aktualitet

Tritoli në shtëpinë e Dukës / Klodiana Lala jep mesazhin e fortë: Në zjarrin mes 2 personave, përfiton...

Tritoli në shtëpinë e Dukës / Klodiana Lala jep mesazhin e

Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje me tritolin që shpërtheu dje në mbrëmje në shtëpinë e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

“Sa herë ka debate mes dy personave, është një i tretë që përfiton. Ishte një zjarr mes dy personave, përfitoi. Pa diskutim ka shumë para në lojë edhe nga trukimi i ndeshjeve, shit-blerje apo biznese të tjera me radhë. Dhe ky ishte moment. Ishte një valë e madhe dhe përfitoi. Këtu tek ne ja çfarë është bërë, unë nuk marr vesh por shikoni, nuk mbaj mend kryetar tjetër të FSHF-së të Dukës, si një politikë, në sport apo në çdo fushë, janë disa persona që kanë mbetur aty dhe nuk ikin. Është e tmerrshme”, tha Lala.

Më të lexuarat