BREAKING NEWS

Basha bën lëvizjen e papritur, rikthen në Partinë Demokratike ish-ministrin dhe i jep postin e rëndësishëm

Basha bën lëvizjen e papritur, rikthen në Partinë
x

Aktualitet

Trondit avokati i njohur shqiptar, nxjerr lajmin e papritur: Do të shpëtojnë vetëm ata që kanë vila në Rolling Hills, Kodrën e Diellit, Lalz...

Trondit avokati i njohur shqiptar, nxjerr lajmin e papritur: Do të

Avokati Altin Goxhaj shprehet se vaksinat kundër koronavirusit do të jenë me detyrim për 99% të shqiptarëve.

Ai nxjerr detaje nga plani i qeverisë duke shkruar se në fazën e katërt do të vaksinohet e gjithë popullata pavarësisht sëmundjeve bashkëshoqëruese.

Kujtojmë se kryeministri Rama tha se vaksina do të jetë me dëshirë dhe nuk do të ketë masa ndëshkuese për ata që e refuzojnë.

Reagimi i Goxhajt

“PRA VAKSINAT DO TË JENË ME DETYRIM PËR 99% TË SHQIPTARËVE:

“FAZA 4”: “D. Dhe ne fazen e katert do te vaksinohet e gjthe popullata pavaresiht semundjeve bashkeshoqeruese.”

LAJM PËR POPULLIN E BRETKOSAVE NË TENXHERE ME UJË TË VALUAR

Zbulohet Plani i Qeverisë për të vaksinuar 99% të Shqiptarëve me detyrim përfshi edhe ata me “sëmundje bashkëshoqëruese”!

Pra paska qenë si puna e Tenxheres ku zihen në ujë të valuar pak e nga pak si bretkosat.. :

Në fillim Faza 1 (A) punonjësit e shtetit dhe “shtëpitë e pleqve”, pastaj Faza 3 (B) ata që duan me urdhër të partisë dmth gjithë administrata shtetërore dhe pensionistët e bindur (PS dhe PD), pastaj Faza 3 (C) ata që do binden për shkak të pengimit për të punuar apo të lëvizjes jashtë shtetit.. dhe në fund në Fazën 4 (D) jemi ne që nuk duam (60-70% e popullsisë)

Del dokumenti zyrtar!

“2. Identifikimi i grupeve prioritare per tu vaksinuar”

“Faza e katert eshte ajo faze e cila do te siguroje vaksinimin e te gjithe popullates se vendit dhe do te siguroje vaksinimin rutine”

“D. Dhe ne fazen e katert do te vaksinohet e gjthe popullata pavaresiht semundjeve bashkeshoqeruese.”

“Faza 4; Pjesa tjeter e popullates: 99%”

Mos harroni të na akuzoni për teori konspirative!

P.s. Ai 1% që do shpëtojë do jenë ata që do arratisen në male dhe kodra.. apo që kanë vila në Rolling Hills, Kodrën e Diellit, Lalz, etj..”, shkruan Altin Goxhaj.