BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x
BREAKING NEWS

Paralelet mes rastit “Berisha” dhe atij të zv.presidentit të Paraguajit pas shpalljes “non grata” nga SHBA, ja vija e kuqe që i ndan në mes

Paralelet mes rastit “Berisha” dhe atij të zv.presidentit
x
BREAKING NEWS

“Ndarja e tij është një humbje e madhe për të gjithë”/ Fakulteti i Ekonomisë jep lajmin e trishtë: Për pesë dekada Profesor në auditore dhe angazhim në pasurimin e aktivitetit akademik dhe shkencor

“Ndarja e tij është një humbje e madhe për të
x

Aktualitet

Tronditen qytetarët e Fierit/ “Ka marrë 10-15 plagë në qafë, kraharor dhe bark”, zbulohet gjendja shëndetësore e nënës që u qëllua me thikë nga djali i saj (DETAJE)

Tronditen qytetarët e Fierit/ “Ka marrë 10-15 plagë në

Qytetarët e Fierit janë tronditur mëngjesin e sotëm nga një ngjarje e rëndë, ku një 30-vjeçar ka goditur me thikë nënën e tij. Është bërë e ditur se Klaudio Çobaj ka qëlluar disa herë në drejtim të Donika Çobaj.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes dyshes ndërkohë që menjëherë pas ngjarjes 30-vjeçari është larguar në drejtim të paditur.

Kjo ngjarje e rëndë u diskutua ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ku në lidhje telefonike ishte, nëndrejtori i Spitalit Fier, Ramadan Çepele.

Ky i fundit zbuloi se 50-vjeçarja ka marrë rreth 10-15 goditje me thikë nga i biri, në qafë, bark dhe kraharor. Sipas tij, mjekët e spitalit Fier i kanë dhënë ndihmën e nevojshme dhe më pas kanë vendosur që ta transferojnë në Tiranë për trajtim më të specializuar.

“Ka pasur goditje në qafë, në kraharor dhe bark. Në këto kushte është dashur të bëhet një skaner. Nga konsulta e mjekëve tanë është marrë vendimi për ta dërguar në spitalin Nënë Tereza në Tiranë. Duhet një ndërhyrje më e specializuar.

Duhet të ndiqet hap pas hapi, nga ne është nisur në gjendje jo shumë të mirë. Ka marrë ndihmën e shpejtë, mjekët tanë e sollën në gjendje të stabilizuar.

Disa herë është goditur, ka marrë 10-15 plagë. Kur erdhi fliste, por në gjendje shumë të rëndë. E terrorizuar”, tha mjeku.

Më të lexuarat