BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Aktualitet

Tronditëse/ E përdhunoi në moshën 12-vjeçare, e reja nga Berati nxjerr SMS-së dhe tregon si vazhdon të kërcënohet ende nga agresori: I ofroi babait tim 1 milionë lekë që...(FOTO)

Tronditëse/ E përdhunoi në moshën 12-vjeçare, e reja

Një histori tronditëse u soll sot në emisionin ‘Me zemër të hapur’, ku një vajzë nga Berati tregoi sesi ka rënë pre e abuzimit seksual në moshën 12-vjeçare. Tashmë 19-vjeçe, e reja rrëfeu gjithë historinë e saj të tmerrit që ka përjetuar.

Pas gjithë këtyre viteve me një barrë të rëndë mbi shpinë, reja vijon të kërcënohet ende nga agresorët, të cilët e kanë rrëmbyer në moshë shumë të vogël dhe e kanë abuzuar seksualisht.

Më poshtë sjellim mesazhet, që agresori i dërgon të resë, duke vijuar ta mbajë nën kërcënim, si dhe duke përdorur një fjalor shumë banal, por që fjalë të tilla janë fshirë nga mesazhet.

“Babai ka darkuar me prindin e agresorit. Ai i kishte propozuar babait për një shumë prej 1 milionë lekësh që të hiqja denoncimin. Unë nuk pranova ta hiqja denoncimin.

Vjet në 2020, agresori nga janari deri në fund të korrikut, hapte adresa false, me pauza, dhe më kërcënonte. Ai mendoj se është një narkoman, skizofren. Të jesh pedofil, është sëmundje, dhe ai mendoj i tillë është.

Ndërsa këto mesazhet e fundit janë të ditës së djeshme dhe të pardjeshme. Janë të gjitha të freskëta. Tani unë nuk kam frikë, kam kuptuar që unë vlej, nuk jam më një zhele, siç më quanin më parë”, tha e reja.

Tronditëse/ E përdhunoi në moshën 12-vjeçare, e reja

Tronditëse/ E përdhunoi në moshën 12-vjeçare, e reja

Tronditëse/ E përdhunoi në moshën 12-vjeçare, e reja

Tronditëse/ E përdhunoi në moshën 12-vjeçare, e reja