BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Tronditëse në Fier, i riu ndërmerr aktin ekstrem, vendos armën në fyt dhe kërcënon...

Tronditëse në Fier, i riu ndërmerr aktin ekstrem, vendos

Një person tenton të vrasë veten me kallash në zonën e njohur si Zhupan në Fier. Mësohet se personi, i ri në moshe ndodhej brenda një banese, së bashku me disa persona të tjerë dhe ka vendosur armën në pjesën e fytit, në tentativë për të kryer vetëvrasje. Bëhet me dije se ai ka pasur një konflikt, çka e ka çuar drejt këtij veprimi.

Ende nuk dihet sa persona ndodhen me banesën që mësohet se nuk është e personit që tentoi vetëvrasjen. Në vendin e ngjarjes, ndodhet policia që po negocion me personin e armatosur.

Më të lexuarat