BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Bota

Tronditëse/ Nëna 37-vjeçare vret dy fëmijët e vegjël, të ëmën dhe veten, vetëm pak kohë më parë ishte divorcuar nga bashkëshorti

Tronditëse/ Nëna 37-vjeçare vret dy fëmijët e

Një nënë nga Teksasi, ka qëlluar për vdekje 2 fëmijët e saj 3 dhe 5 vjeç, të ëmën dhe më pas veten e saj.

Kjo vepër e rëndë ka ardhur pasi nëna 37-vjeçare kishte humbur kujdestarinë e fëmijëve nga divorci që bëri me burrin e saj.

Trupat e Karina Dietering, dy fëmijëve të saj, Robert dhe Clara dhe nënës 68-vjeçare, Galina Tenzeyevna, ishin gjetur brenda banesës së tyre, sipas policisë. Babai i fëmijëve, Jason Dietering ishte ai që zbuloi skenën tragjike.

Diertering shkoi të takonte nënën për të marrë fëmijët pasi kishte fituar kujdestarinë e tyre, raportoi WOAI, por i gjeti të dy të vdekur.

Funeralet u mbajtën të shtunën dhe nëna u varros së bashku me fëmijët, një kërkesë kjo nga babai i tyre.

Tronditëse/ Nëna 37-vjeçare vret dy fëmijët e