BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Bota

Tronditëse / Nuk kishte para për t’u blerë rroba, burri ndërmerr hapin ekstrem, hedh në kanal 4 fëmijët e tij

Tronditëse / Nuk kishte para për t’u blerë rroba, burri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Faisalabad, ku një burrë në pamundësi për t’i blerë rrobat e Bajramit katër fëmijëve të tij, i hodhi në një rrjedhë uji. Incidenti në fjalë, ndodhi në zonën Bandala dhe sipas mediave të huaja burri është marrë në paraburgim pas një ankese të bërë prej gruas së tij.

Ai pranoi se kishte hedhur në kanal katër fëmijët e tij, duke përfshirë tre vajza dhe një djalë. Sipas policisë, ai ndërmori hapin ekstrem për shkak të varfërisë pasi nuk kishte financa për t’i blerë fëmijëve të tij rroba të reja për Bajram.

Më të lexuarat