BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

Tronditëse! Qëllohet me armë në mes të plazhit i riu shqiptar, policia jep detajet

Tronditëse! Qëllohet me armë në mes të plazhit i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së dielës në Itali, ku ka shkaktuar tmerr dhe panik pasi ka ndodhur në një zonë të populluar si plazhi i Torvaianica.

Siç raportojnë mediat vendase, kanë qënë dy persona me fytyrë të mbuluar, që lëviznin një motorçikletë “skuter” autorët. Në orën 10:30 njëri prej tyre zbriti nga mjeti dhe hapi zjarr në plazh duke plagosur një shqiptar me precedentë penalë.

Karabinierët e “Compagnia di Pomezia” ndërhynë. I plagosuri u dërgua në spitalin San Camillo me helikopter dhe nuk është në rrezik për jetën.

Policia thotë se agresori u largua duke u përzier me turmën dhe po kërkohet në mënyrë aktive së bashku me një bashkëpunëtor, i cili dyshohet se e mori atë me një makinë.