BREAKING NEWS

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e
x

Aktualitet

Tronditëse/ Shkoi në spital dhe i nguli thikën infermieres në Gjirokastër, gruaja transportohet me urgjencë në psikiatri (DETAJE)

Tronditëse/ Shkoi në spital dhe i nguli thikën infermieres

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Gjirokastër.

Një grua e identifikuar si Elvira.S, ka goditur me thikë infermieren e spitalit rajonal ‘Omer Nishani’.

Burime bëjnë me dije se gruaja, mosha e së cilës nuk bëhet me dije vuan nga probleme mendore dhe është transportuar menjëherë në spitalin psikiatrik të Vlorës.