BREAKING NEWS

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm për Shqipërinë: Varet nga Rama dhe...

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të Kinës që po alarmon NATO: Pas Putinit, ja “tërmeti” që do të shkaktojë Xi Jinping 

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon paralajmërimin ‘bombë’

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares (EMRI)

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit. Ja posti drejtues që mban (Emri)

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, zbardhen informacionet e para

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e pallate”, Braçe thumbon sërish Ramën për lopët

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e
x

Aktualitet

Tronditet bota e krimit, vjen goditja e fortë e SPAK/ Zbulohet çfarë ka ndodhur sot në qelinë e dhëndrit të ish-kryebashkiakut të Elbasanit dhe ‘ushtarit’ të Dumanit

Tronditet bota e krimit, vjen goditja e fortë e SPAK/ Zbulohet

Në kuadër të operacionit të zhvilluar nga SPAK për të goditur grupet kriminale, Sokol Sanxhaktarit dhe Henrik Hoxhës, i janë komunikuar masat e arrestit në qeli.

Sokol Sanxhaktari, dhëndri i ish-kryebashkiakut të Elbasanit Qazim Sejdinit, është dënuar me 18 vite burg nga gjykata e Elbasani për vrasjen e Florian Lamçe në Elbasan me datë 30 korrik të vitit 2020. Ndërsa Henrik Hoxhaj, u arrestua në të njëjtën ditë me Nuredin Dumanin, dhe njihej ndryshe si ‘ushtari’ i tij. Hoxhaj, u kap i armatosur me një armë zjarri pistoletë në brez dhe një pistoletë në automjet.

Më të lexuarat