BREAKING NEWS

ISSH nxjerr listën, ja 316 minatorët dhe naftëtarët që do të marrin shtesë pensioni, emrat në Tiranë dhe rrethe

x

Aktualitet

Tronditet Durrësi, plas arma/ Plagoset një person në autostradë, dyshohet edhe për të tjerë (Zbardhet emri)