BREAKING NEWS

“Këta 3 politikanë janë përgjuar”, Spartak Ngjela flet me emra dhe bën deklaratën ‘bombë’: Ja pse Ilir Meta do të shkarkohet , bravo i qoftë Lulzim Bashës nëse...

“Këta 3 politikanë janë përgjuar”, Spartak
x

Aktualitet

Tronditet Kavaja/ Vritet me armë zjarri qytetari, një efektiv policie në gjendje të rëndë

Tronditet Kavaja/ Vritet me armë zjarri qytetari, një efektiv policie

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku pas të shtënave me armë një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është plagosur. Mësohet se i plagosur ka mbetur një efektiv policie.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për motive të dobëta. Personat janë konfliktuar me njëri tjetrin, dhe shkak për këtë është bërë një grua. Kjo ka çuar më pas në përdorimin e armëve që do të rezultonte fatale për njërin prej tyre, i cili humbi jetën.

Më të lexuarat