BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Aktualitet

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e ditës së sotme Lushnjen, ku shkak është bërë një konflikt për pronat mes kushërinjve duke çuar në një humbje jete. Sipas burimeve tre të tjerë kanë mbetur të plagosur.

 Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 06:30, në fshatin Garunjas,Lushnjë. I pajetë ka mbetur Romeo Hasalla 30-vjeç, ndërsa janë plagosur babai i tij, Shaip Hasalla 65-vjeç dhe dy vëllezërit Emiljano e Laert, të dy 31-vjeç.

Autorët e vrasjes dhe plagosjes së trefishtë me armë gjahu janë vëllezërit Kastriot dhe Afrim Hasalla, të dy 33-vjeç. Menjëherë pas ngjarjes ata janë arratisur, ndërsa policia po punon për kapjen e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në truallin, për të cilin palët kishin konflikt, pasi secila prej tyre pretendonte për pronësinë e kësaj toke.

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/