BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

'Tronditet’ Rrësheni, plagoset me armë zjarri një person

'Tronditet’ Rrësheni, plagoset me armë zjarri një

Raportohet se një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Rrëshen. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, në zonën e njohur si Kodër Rrëshen. Ende nuk dihet emri i të plagosurit. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Më të lexuarat