BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Aktualitet

Tronditet Tirana/ Shpërthim i fuqishëm me lëndë plasëse në një lokal, policia jep detajet e para

Tronditet Tirana/ Shpërthim i fuqishëm me lëndë plasëse

Një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar mesnatën që lamë pas në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ndodhi rreth orës 23:55 në rrugën ‘Shyqyri Brari’.

Sipas policisë shpërthimi ndodhi në afërsi të lokalit me pronësi të shtetasit M. H., duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit. Aktualisht blutë po hetojnë në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.