BREAKING NEWS

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e fundit të Qeverisë dhe publikon LIVE kontratën: Ju tregoj çfarë do të ndodhë me 4646 metra katrorë pa leje në mes të Tiranës

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x

Aktualitet

Tronditi opinionin publik me ekzekutimin e kolegut brenda komisariatit, Prokuroria merr vendimin për ish-efektivin Luad Zaimi! Ja sa vite burg rrezikon

Tronditi opinionin publik me ekzekutimin e kolegut brenda komisariatit,

Janë mbyllur hetimet për ish-efektivin Luad Zaimi i cili në maj të këtij viti vrau kolegun e tij brenda komisariatit nr.3 në rrugën “Mine Peza” në Tiranë.

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për 25 vjeçarin që qëlloi me 6 plumba kolegun e tij Çaush Saliasi 55 vjeç, e për krimin e kryer rrezikon 30 vite deri në burg përjetë.

Nga ekspertiza e kryer rezulton se i riu nuk vuan nga probleme të shëndetit mendor, ashtu siç ishin hedhur dyshimet pasi kreu vrasjen. Po pritet afati 10 ditor me parashtrimet e mbrojtjes për ta dërguar dosjen në Gjykatë.

Më të lexuarat