Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tronditi opinionin publik, qëlloi 6 herë me thikë gruan, zbardhen motivet e vrasjes makabër në Durrës

Postuar: 20/07/2019 - 11:50

Një krim makabër ndodhi pasditen e djeshme në Durrës. Bashkëshorti vrau me thikë gruan e vet, 36-vjeçaren Hasbije Kuka.

Autori i ngjarjes së rëndë, Ardian Kuka 37 vjeç kishte ushtruar dhunë edhe herë të tjera ndaj saj. Viktima ka qenë me urdhër mbrojtjeje nga Kuka, pikërisht për këtë arsye.

Ai e ka qëlluar 5-6 herë me thikë gruan e vet, ku kjo e fundit nuk ka mundur dot t’u mbijetonte plagëve të marra.

Pas ngjarjes, kryefamiljari është larguar nga vendngjarja në drejtim të paditur. E vetëm mëngjesin e sotëm, autori i ngjarjes Ardian Kuka është gjetur nga policia i mbytur.

37-vjeçari mësohet se punonte shofer pranë OSHEE, e ndërsa kohët e fundit bashkëshortja e tij kishte nisur punë prej pak kohësh siedukatore në Durrës.

Midis çiftit kishin nisur debatet për arsye xhelozie. Ardiani edhe pse ia kishte gjetur vetë punën Hazbies, ishte shumë xheloz. Kjo pasi ajo kishte filluar të vishej më mirë se zakonisht kur shkonte në punë.

Ky fakt ka bërë që ai të dyshonte për ndonjë lidhje jashtëmartesore të Hazbies.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 23:58

Kinematografia dhe arti shqiptar humbën sot ish-aktorin Shkëlqim Zani. ‘’Coli’’ i filmografisë shqiptare vdiq pas një infarkti të papritur që pësoi ditën e sotme.

Postuar: 22/08/2019 - 23:57

Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Tiran

Postuar: 22/08/2019 - 22:39

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka ironizuar deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me tër

Postuar: 22/08/2019 - 21:49

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Postuar: 22/08/2019 - 20:27

Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Hi

Postuar: 22/08/2019 - 19:49

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ahmet Prençi, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme

Postuar: 22/08/2019 - 19:05

Një operacion i policisë italiane i koduar “Kusar”, shpartalloi një bandë përgjegjëse