BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x

Aktualitet

“Turp dhe faqja e zezë”/ Idajet Beqiri tregon me çfarë u përball sot në gjykatë dhe shpërthen i revoltuar ndaj SPAK: Shijeni lëmin si t'u dojë qejfi ju peshkaqenë, o Berishë, o Metë, o...

“Turp dhe faqja e zezë”/ Idajet Beqiri tregon me

Avokat Idajet Beqiri ka dalë me një reagim të revoltuar në rrjetet sociale në lidhje me çështjet që ka marrë në dorë SPAK dhe GJKKO.

Avokati shkruan se sot është përballur me rastin e katërt në SPAK dhe GJKKO për akuzën Grupit të Strukturuar Kriminal", ku nën hetim janë përfshirë 24 persona nga fshatrat e Skrapari.

Postimi i plotë:

Rasti i 4-ërt ku SPAK dhe GJKKO me akuzën famëkeqe të "Grupit të Strukturuar Kriminal", neni 28/4 dhe neni 333/a të Kodit Penal, po kalbin në burg 24 persona nga fshatrat e Skraparit, madje nga 2 dhe 3 pjestarë për çdo familje.

Janë plotë 24 persona, madje edhe nga tre persona për familje, si A. Lekli, S. Dokaj, A. Bendo, F. Beshiri, A. Beshiri, S. Kaposhi, E. Kaposhi, Z. Zhurda, I. Ballo, O. Dusho, E. Dusho, T. Dusho, F. Dusho, E. Muçaj, A. Sula, R. Shimi, I. Shimi, K. Zeqo, B. Çela, A. Durro, N. Naska, E. Zotkaj, F. Lamaj, të cilët SPAK dhe GJKKO i akuzon dhe i ka burgosur me dënime të rënda për kultivim kanabisi në baçet e tyre. "Grupi i Strukturuar Kriminal" është gjetur kollaj sepse duhen vetëm 3 persona dhe këta janë gjetur brenda së njëjtës familje!

Turp dhe faqja e zezë sesi masakrohet populli i këtij vendi me akuza të stisura "Grup i Strukturuar Kriminal", i cili ja ka kaluar dhjetë fish më shumë "agjitacionit dhe propagandës" në regjimin e diktaturës.

A duhet të merret SPAK dhe Gjykata Speciale me këto raste, të cilat i përkasin Gjykatave të rretheve?! Ky është objekti i punës së SPAK dhe GJKKO?!

Turp, turp dhe përsëri turp!

Shijeni lëmin si t'u doj qejfi ju peshkaqenë të Korrupsionit dhe të Krimit të Organizuar, o Berishë, o Metë, o familje mafioze shqiptare, o shtetarë dhe politikanë të lartë, sepse SPAK dhe GJKKO nuk ka ndërmend të merret me ju, pasi ka tjetër mision, të mbush burgjet e Shqipërisë me fakirë fukarenjë që çapiten për bukën e gojës...