Gossip

“Thonë se kopjon Ermalin dhe Besin”, gazetari ia plasi troç, Olsi Bylyku ka këtë përgjigje

“Thonë se kopjon Ermalin dhe Besin”, gazetari ia plasi

Olsi Bylyku u ngacmua nga moderatori Ronaldo Sharka për faktin se thuhet në përditshmëri që Olsi kopjon Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun.

Olsi i pranoi të tilla fjalë, dhe tha se nuk ndihet keq aspak.

Ai tha se kur nisi emisionin e tij, e akuzonin shumë se kishte kopjuar Ermal Mamaqin por tashmë këto komente tha ai janë zhdukuar pasi ndjekësit kuptuan që është diçka shumë ndryshe.

Më të lexuarat