BREAKING NEWS

Arrestimet në Tiranë e Jug të vendit, në pranga dhe burri i kandidates së PS për deputet/ Ardi Veliu në konferencë urgjente: Operacioni u shtri në disa qarqe, 6 muaj hetime, ja të arrestuarit!

Arrestimet në Tiranë e Jug të vendit, në pranga dhe burri i
x

Aktualitet

U arrestua një ditë më parë pasi mashtroi për dy vjet një person, 26-vjeçares nga Tirana i ndodh e papritura në burg (Detajet)

U arrestua një ditë më parë pasi mashtroi për dy vjet

A.D, 26-vjeç nga Tirana e cila prej ditës së djeshme ndodhet në paraburgim në Elbasan, është dërguar sot me urgjencë në spital. Raportohet se ajo ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

26-vjeçarja u vu në prangat e policisë pasi akuzohet se ka mashtruar një person se do të futej "mik" në zyrat e legalizimit që të përfitonte legalizimin e banesës.

Prej dy vitesh, ajo kishte përfituar një shumë prej 500 mijë lekësh teksa shtirej se kishte njohje në zyrën e legalizimit në Tiranë, por një gjë e tillë nuk ishte e vërtetë.