BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

“U bë keq puna e koronavirusit Shabano”, Artan Hoxha publikon videon dhe jep mesazhin e fortë: Ktheu mbrapshtë nëse do të takosh tët atë...

“U bë keq puna e koronavirusit Shabano”, Artan Hoxha publikon

Pak minuta më parë gazetari Artan Hoxha bëri publik lajmin sesi banorët e Poliçanit të frikësuar nga koronavirusi, duke qenë se përqindja më e madhe e qytetarëve të kësaj bashkie janë me sëmundje kronike, kanë vendosur vet traun në hyrje të qytetit.

Mirëpo si për ta ç’tensioniar disi situatën Hoxha ka publikuar një sekuencë nga një film shqiptar të cilin e shoqëron edhe me një mesazh.

“U be keq puna e koronavirusit Shabano, s’te qasin me as ne fshatin tend. Te pret plaku me dyfek te gardhi

‘Kthehu mbrapsht, neqofte se do te takosh prape te tat...’”, shkruan Hoxha krahas videos.