Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U bë ‘mollë sherri’ për vrasjen e ish-të dashurit dhe plagosjen e policit, zbulohet për çfarë po e hetonte Prokuroria Marsida Qatajn

Postuar: 10/10/2019 - 11:36

Një tjetër detaj del në ditë në lidhje më Marsida Qatajn, e cila u bë ‘mollë sherri’ për krimin e rëndë që ndodhi në Kavajë natën që lamë pas. Sipas gazetares Klodiana Lala, Marsida ka qenë nën hetim nga Prokuroria e Kavajës. Motra e saj ka agjenci turistike dhe Marsida akuzohet se shiste bileta fiktive.

41-vjeçari Dritan Haxholli, mbeti i vrarë me armë zjarri në banesën e ish-të dashurës, ndërsa u plagos Bledar Toçi, polic i burgut të Durrësit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.

Postuar: 22/10/2019 - 17:35

Një 32-vjeçar nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë është arrestuar sot nga policia.

Postuar: 22/10/2019 - 17:25

Vetëm pak minuta më parë Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar një video ku tregon emrat e zy

Postuar: 22/10/2019 - 16:48

Rasti i 18-vjeçarit me origjinë shqiptare ka tërhequr vëmendjen e faqes së huaj britanike, Metro

Postuar: 22/10/2019 - 16:22

Në Golem, më datë 22.10.2019, në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia  shtetasi

Postuar: 22/10/2019 - 15:50

55-vjeçari Lazër Arraj kishte shkuar në fshat, për të mbledhur ushqimet e dimrit, por është qëllu

Postuar: 22/10/2019 - 15:40

 Moti në vijim do të ketë tepër surpriza.